Plise PerdePLİSE PERDELER 

Tüm pencere türlerinin ihtiyacına cevap veren perde türü

Esnek kontrol seçenekleri ile plise perdeler, en son iç tasarım yenilikleri ile kusursuz uyum sağlar. Çağdaş görünümü ve ışığı yumuşak bir şekilde içeriye dağıtması sebebiyle geniş kullanım alanları sunar.

Hızlı üretim ve yüksek esneklik derecesi

Düşük sayıda ürün bileşeni kullanımı ve geniş yelpazede kullanılabilir modelleri plise perdeleri modüler kılar. Plise perdeler çözüm sunmak için optimize edilmiştir ve Mekanik Sistem donanımları ile etkin bir şekilde üretilmektedir.

Tüm mekânları modern kılan perde

Onlarca kumaş modeli ile Plise perdeler çağdaş mekânlarınızla mükemmel uyum sağlar. Başta pencereler, büyük veya küçük camlı alanlar, geometrik pencereler, çatı pencereleri, açılı camlar, cam balkonlar ve kış bahçeleri kullanım alanlarının başında gelir.

 

MODERN İÇ MEKÂNLAR

Esneklik ve Uyumluluk

Farklı renk ve desen seçenekleri ve elle kullanım dâhil olmak üzere, ip kordonlu ya da motorlu kullanım seçenekleri tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. 

Çekici Renk ve Desenler

Plise perdelerin mütevazı ve şık tasarımı, üstün renk uyumu, simetri ve çekiciliği bir araya getirir.

Kolay Kurulum ve Ölçülendirme

Son derece kolay montajı plise perdeleri diğer perde türlerinden bir adım öne çıkarır.

Her Ölçüde Kolay Kumaş Seçenekleri

Fonksiyonel, kaliteli ve dekoratif kumaşların bir araya geldiği plise perde kataloğunda mutlaka bir tanesi size göre. Cam balkonlarda 14 mm ve normal pencerelerde 20 mm kumaş genişlik seçenekleri bulunan plise perdeler kullanım alanına göre farklı seçenekler sunar.

 

GENİŞ KONTROL SEÇENEKLERİ

Elle Kullanım

El ile kullanarak kolay kullanım sağlanabilir. Modele göre kumaş istenilen yerde durdurulup konumlandırılabilir.

İp Kordon ile Kullanım

Ürün üzerindeki ip kordondan kolay kullanımı sağlanabilir. Entegre kordon kilidi mevcuttur. Serbest-asılı sistemlerin işletimi kolaydır.

Motorlu Plise Perde

24 V motorlu plise perdeyi uzaktan kumanda veya elektrik butonu kullanarak açıp kapatmak büyük kullanım kolaylığı sağlar.

Maşa ile Kullanım

Motorlu seçeneği yerine ayarlanabilir maşa aparatı ile yüksek yerlerde bulunan (çatı, tavan gibi) plise perdelerin açıp kapatılmasını son derece kolaylaşır.

 

RENK VE BİÇİMLER

Renkler ve Desenler

Toplam 5 model içerisinde 23 farklı çarpıcı desen ve renk sunar. Bunlar Parrot, Dutch, Leafy, Mosaic ve Windy modelleridir. 

Perde Ölçüleri

Tüm açılarda ve eğimlerde üretilebilen plise perdeler çözüm perdesi olarak tasarlanmıştır. Pencere türlerinde 150 cm genişlik ölçülerine ulaşabilirken, bu ölçü cam balkon sistemlerinde 100 cm ile sınırlandırılmıştır. Her iki sistemde de yükseklik ölçüsü maksimum 220 cm'ye ulaşabilmektedir.

Standart Ölçüler

Standart olarak cam balkonlarda 14mm ve normal pencerelerde 20mm olarak üretilir. Bu ölçüler yalnızca güzel bir görünüm sağlamak için değil ayrıca fonksiyoneldir. Tüm cam sistemleriyle mükemmel uyu m sağlar. Ayrıca hafiftir ve taşınması kolaydır.

Eğim Kordon Kilidi

Bu en yeni sistem eğim kordon kilidi tüm açılarla uyumlu çalışır ve ip kordonun dikey olarak asılı kalmasını sağlar. Önden kontrol bu mekanizmayı basit ve kullanışlı hale getirir.

 

AKILLI AYRINTILAR 

Gece - Gündüz Perdesi

Ayrı ayrı çalıştırılabilir ve ayarlanabilir, her biri kendi içerisinde farklı fonksiyonlara sahip iki ayrı kumaşın mükemmel birleşimi. Tek mekanizma üzerinde hem gece hem de gündüz kullanım seçeneklerinden dolayı bu ismi almıştır. 

Kılavuz İp Kordon

Plise perde sisteminin iki yan tarafında bulunan ip kordonlar perdenin üzerinde yürüdüğü sistemi oluşturur. Perdenin sallanarak cama çarpmasını önlediği gibi güzel de bir görünüm sağlar. 

Elle çalıştırılabilen kilit sistemi

Elle hareket edebilen profiller kolayca sabitlenebilir. 14 mm ve 20 mm’lik bükülmez alüminyum profiller birbiri üzerine tam oturarak ışık sızdırmaz ve tam mahremiyet sağlar.

Çatı pencereleri için zarif bir çözüm

Fonksiyonel kasa ve uygun kapaklar eklenerek bir kasanın içerisine yerleştirilen plise perdeler tüm çatı, tavan ve kış bahçeleri gibi eğimli alanlarla uyum sağlar. Dış kasa kurulum ve montajı hızlı ve kolay hale getirir.

 

PARROT

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?