Alüminyum Micro JaluziHer alanda kullanılabilmeyi hedefleyen alüminyum jaluzi perdeler 16 mm ve 25 mm kalınlık seçeneklerine sahiptir. Slayt kalınlığı 0,21 mikron olarak üretilen bu perde modelleri hafifliği ve yüksek ışık kontrolüne olanak tanıması sebebiyle her mekânda kullanıma uygundur. Kendi içerisinde simli, perfore (delikli) ve ahşap desenli görünümleriyle kullanım alanlarını arttırır. Tüm renklerde üretilebilen alüminyum jaluziler hafifliği ve zıgıl sistemiyle sabitlenebilme özellikleri sayesinde eğimli pencerelere de rahatlıkla uygulanabilir. Motorlu ve kumandalı kullanılabilme seçenekleri mikro jaluzilerden vazgeçemeyen kullanıcılar için çözüm alternatifleri sunar.

 

Ahşap Jaluziler

 

Alüminyum Jaluzi

16 mm Alüminyum Jaluzi

Micro jaluzi de denilen 16 mm alüminyum jaluzi, ürün gamında en çok tercih edilen seridir. Perde tamamen açıldığında slaytların arası 16 mm olduğundan 25 mm olan ürüne göre kapatıcılığı daha fazladır ve daha yüksek mahremiyet sağlar. Yüksek ışık kontrolü imkânı sunar ve dışarıdan içeriyi görünmesini ortadan kaldırır. Bunların dışında 16 mm olan jaluzi perdeler daha kibar ve zarif görünümüyle bulunduğu ortama modern bir hava katar.

25 mm Alüminyum Jaluzi

Ofis ve yüksek camlı alanlarda en çok tercih edilen jaluzi perde çeşididir. Uzun ömürlü ve dayanıklı oluşu, çok çeşit renk seçenekleri, kolay temizliği ve motor – kumanda ile kontrol edilmesi kullanımda tercih sebebidir. 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?